Re: nincs cím 2009. november 10. 18:12 _pda_ Előzmény: #151008 sajnos nem sokat adtak még vissza a mai napból, ha a pénteki záróig lemenne, talán az lenne valami, mára oszt, tovább lefelé mert megvolt az előző csúcs visszatesztje