Re: nincs cím 2009. november 10. 21:54 _pda_ Előzmény: #151101 az a baj, h ezeket a hullámokat egy földrengés gerjesztette mindíg egymás fölé tornyosulnak és egyszer betakarnak mindenkit cunami??