Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #151008

USA még azért kitartóan szívatgatja az egész világot úgynézem..:D

kíváncsi leszek mi lesz az a momentum amikor elkezdünk esni végre, és egy tartós eső trend kezdődik..vagyis mikor tellik be a pohár ?