Re: nincs cím 2009. november 10. 16:47 BudFox Előzmény: #151008 USA még azért kitartóan szívatgatja az egész világot úgynézem..:D kíváncsi leszek mi lesz az a momentum amikor elkezdünk esni végre, és egy tartós eső trend kezdődik..vagyis mikor tellik be a pohár ?