Re: nincs cím 2009. november 10. 16:06 lackok Előzmény: #150956 Oszt most mééé ne lehetne Long? SP500 ott van mint 10 éve! Csak kéne hasznot produkálnia a hosszútávú befektetőknek nem?..:)