Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

lackok Előzmény: #150956

Oszt most mééé ne lehetne Long?

SP500 ott van mint 10 éve! Csak kéne hasznot produkálnia a hosszútávú befektetőknek nem?..:)