usa időeltolódás helyre jött már?
usa időeltolódás helyre jött már?
Te is tudod, hogy ilyenkor nagy a volatilitás!
Válság van nem kérdés, de hozzátartozik hogy le 5% fel 5% egyik napról a másikra megtörténhet. ---> Erről szól a válság trade. Lovagolni kell!
Longból kiszálltam... 312 a Forint,bakker! :(
tegnap válság volt..világvége :-)) ma már nincs válság..ma már emelkedni kell ameddig csak lehet :-)) holnap lehet hogy megint válság lesz :D mert hétfőn mindig emelkedés van..igy jön ki helyesen :-)
Szép gyerekció! :D
3 adat zöld lett, 1 piros.
munkanélküliség javult 10.000 emberrel
jó írás...igen..ebben is sok logika van...
no, 4 adat is jön most...csak lesz valami :-)
szerintem is most jön a megpihenés...már csak egy rossz munkanélküliségi adat kéne.
Rövid 15perces zászló nincs elhagyva még, egyelőre kettős tető kinézhet, ha letöri nyakvonalat majd.
Khmm Mol és RG magasabban van mint a héten bármelyik nyitó/záró értéke, Telefon is 2 pontra a keddi zárótól. Úgy tűnik a promt piacon csak az otp nem heverte ki a tegnapot.
Na a 15perces chartomon mutatott 16400as zónát elértük, most megpihenhetne, visszamehetne egy kis fordított fej-váll jobb vállára.
Ugyanaz a kép, mint a napos kép volt a zászlóval lefele majd abból fel elliottal, fordított fej-vállal.
A helyzet az, hogy a futik további emelkedést jeleznek egy kis zászlóból, kilépve, vagy ha nem hagyja el szignifikánsan, akkor kis dupla topnak nézem a zászló lobogójában a mozgást, nyakvonal letörésével, azzal számolok
Kíváncsi leszek mi lesz a vége.
eur usd-t még tartom 1.36800-ac célárral
M15 add psition stratégia, amit megtámogatott a zászló is
Egy uccsó ezzel befejeztem. Bocs az offért. De azért mégis ide is tartozik. A gubanc ott keletkezik szvsz a fejekben hogy az a tévhit uralja a fő csapásvonalat hogy egy vétel valaminek a folytatása. Nem. Egy tréd abból áll hogy veszek vagy eladok, ez mindegy a példa szempontjából. Tehát nyitok a nyereség reményében ez egy teljesen új lépés aminek semmi köze egy folyamathoz aki nekem elad az is egy új lépést tesz az eladásával. Hisz csak ekkor jön létre az üzlet. Ennek alapján megállapithatjuk hogy két uj játékos lépett és ezzel nem folytatott semmit. Ha pozit zárt valamelyik fél akkor ott kilépett igy szintén nincs hatással ezzel számára vége. Persze lehet úgy nézni mintha azt a pozit vinném tovább de mivel semmilyen hatással nem bir igy tök felesleges. Hisz a járdán haladva sem vesszük figyelembe hogyha valaki eddig egyirányba ment velünk és most elkanyorodik akkor nem gondoljuk azt hogy most helyette megyünk tovább egyenesen:-) Na ez kezd bonyolult lenni. A lényeg hogy pozit csak abban az esetben tudunk nyitni ha van párunk aki a mi szándékunkkal ellentétesen várja az elmozdulást. Igy látható valamelyikfélnek veszitenie kell mig a másik menthetetlenül bezsebeli a nyereséget. Egy ujjabb trédnél kezdődik minden elölről. Nincs folytatás egyszerre fut egy long és egy short pozi, ezért nulla a játék összege. Az meg végképp mindegy hogy akivel egyszerre beléptem az időközben kiszált mert a rendszer csak akkor enged új belépőt ha van párja ezzel biztositva a nyitott pozit. Tök mindegy a nyerőm 10% tibitől kerül jóváirásra a többi meg mástól:-) Minél többen vannak annál jobb lesz nekem:-) Én is eluntam.
hát ma olyan nagy a happy mint tegnap a rosszkedv..erre mondjuk én sem számítottam..egyelőre egy fillért sem akar esni... még kitartok.
Buxra vonatkozóan ugyanez a vélemyény,ha tartjuk a plusszokat a héten,jövő héten nem esnek el,kinnt és bennt akkor érdemes egy december eleji 19500-as céllal venni,vagy ha törnek a szintek és meginnt csak rángatózunk akkor,meg hosszú short egy 10 alatti céllal.Próbaképp meglehet próbálni délután,egy rövid holnap délelőttig tartó célt,mert a vissza teszt hiányzik,és biztosan megcsinálják kinnt is bennt is.ííazt hiszem este folyamán én nyitok egy shortot Eurí6usd-re de most kicsit csak,mert lehet felmegy még 13800 fölé aztán meginnt bedöl,de most arra számitok hogy max 1,3720-on max megáll és visszateszteli az 1.3515-öt,onnan meginnt long ez a forgatókönyv per pill.Nálam.
nekem volt egy próbashortom közben, de zártam kis buktában
Addig nincs értelme nagypozit felvenni, míg nem lesz konkrétum. Ha bejelentik a hétvégén pl hogy ekb őrülten veszi majd a kötvényeket, akkor 1500pontos gap lesz, mint amikor a mentőcsomagot bejelentették.
Tegnapi eurí/usd longok giga nyerőben zárva,a tegnapi számitás miszerint reggel plusszba fordul minden,sp500 1220 ról,szinte hibahatáron belül teljesült.ímost partvonal,ííííezt ajánlom mindenkinek 3-4 napon belül eldől,hogy tudjuk e tartani a szinteket,és megyünk tovább fel,akkor még 3-4 hét rally,ezt tartom valószonübbnek,vagy csak mai nap szimpla short kivétel,kamu plussz és letörjük.Meglátjuk,.
Tegnapi eurí/usd longok giga nyerőben zárva,a tegnapi számitás miszerint reggel plusszba fordul minden,sp500 1220 ról,szinte hibahatáron belül teljesült.ímost partvonal,ííííezt ajánlom mindenkinek 3-4 napon belül eldől,hogy tudjuk e tartani a szinteket,és megyünk tovább fel,akkor még 3-4 hét rally,ezt tartom valószonübbnek,vagy csak mai nap szimpla short kivétel,kamu plussz és letörjük.Meglátjuk,.