Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

lyonell Előzmény: #442557

Tegnapi eurí/usd longok giga nyerőben zárva,a tegnapi számitás miszerint reggel plusszba fordul minden,sp500 1220 ról,szinte hibahatáron belül teljesült.ímost partvonal,ííííezt ajánlom mindenkinek 3-4 napon belül eldől,hogy tudjuk e tartani a szinteket,és megyünk tovább fel,akkor még 3-4 hét rally,ezt tartom valószonübbnek,vagy csak mai nap szimpla short kivétel,kamu plussz és letörjük.Meglátjuk,.