Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #442628

tegnap válság volt..világvége :-)) ma már nincs válság..ma már emelkedni kell ameddig csak lehet :-)) holnap lehet hogy megint válság lesz :D mert hétfőn mindig emelkedés van..igy jön ki helyesen :-)