Re: nincs cím 2011. november 10. 13:23 BudFox Előzmény: #442549 SP még mindig 1250 alatt van..remélem ez csak egy visszateszt lesz fölfele..és nap végére újfent lekanyarodunk..vagy shortot kell zárnom.