Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #442562

nekem volt egy próbashortom közben, de zártam kis buktában

Addig nincs értelme nagypozit felvenni, míg nem lesz konkrétum. Ha bejelentik a hétvégén pl hogy ekb őrülten veszi majd a kötvényeket, akkor 1500pontos gap lesz, mint amikor a mentőcsomagot bejelentették.