Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #442529Na a 15perces chartomon mutatott 16400as zónát elértük, most megpihenhetne, visszamehetne egy kis fordított fej-váll jobb vállára.
Ugyanaz a kép, mint a napos kép volt a zászlóval lefele majd abból fel elliottal, fordított fej-vállal.
A helyzet az, hogy a futik további emelkedést jeleznek egy kis zászlóból, kilépve, vagy ha nem hagyja el szignifikánsan, akkor kis dupla topnak nézem a zászló lobogójában a mozgást, nyakvonal letörésével, azzal számolok
Kíváncsi leszek mi lesz a vége.