Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #442544

Ha a nyereségben zártat veszed akkor azon nyer...voszont ha veszteségben zártat veszel át akkor azon tuti bukec és mint ahogy Rozsdáskilincs is írta a többség veszít...

-100 pontos kt nem túl rózsás!