Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #442544Ha a nyereségben zártat veszed akkor azon nyer...voszont ha veszteségben zártat veszel át akkor azon tuti bukec és mint ahogy Rozsdáskilincs is írta a többség veszít...
-100 pontos kt nem túl rózsás!
Ha a nyereségben zártat veszed akkor azon nyer...voszont ha veszteségben zártat veszel át akkor azon tuti bukec és mint ahogy Rozsdáskilincs is írta a többség veszít...
-100 pontos kt nem túl rózsás!