Érdekes a könyv így 18 perccel nyitás előtt. Ebből lehet 955-ös nyitó is akár, de inkább 960-nak néz ki.
Érdekes a könyv így 18 perccel nyitás előtt. Ebből lehet 955-ös nyitó is akár, de inkább 960-nak néz ki.
Holnap mehetünk tovább, a grafikon jól néz ki, így elsőre... a többit majd holnap, feltéve, ha nem viccelnek meg bennünket... :)
Unatkoztam. :)
Remélem, holnap (legkésőbb csütörtökön) megnyalja az 1k-t.
Trendlines rajza hamis, mintha hamarabb várnák azt az 1000 Ft-ot, mint kellene...
Ez vicces lehetett, én is vettem még, 965-on vett nekem a gép.
Az nem broki volt, hanem én. :D
Volt ott még 1078 is, nemcsak 1000 és 1050. :)
Záróban broki bejelezte a tutit. Először 1000-re tett be 1db vételt, majd kivette és 1050-re tette be, majd természetesen ki is vette, de mi tudjuk, hogy mit jelent :)
Ja, ma is vételeztem egy csöppet az alja fele.
969
Annyira azért nem rossz, a trend nem sérült.
nekem nem sikerült meglovagolnom ezt a kört sem
sok dolgom lett munkailag, így nem tudok ülni felette
bízok a hosszútávú pozitívumokban
Előkerültek a pufik a vételi oldalon, itt valahol lesz az alja.
960 alá nem hiszem, hogy benéz vagy ha be is figyel, csak egy leöntés erejéig.
960...
Bakker, ma egész jól jósolok. Biz' Isten, meló után veszek lottót... :D
Viszont nagy pakkokat dobnak be, ez azért annyira nem tetszik.
Ma azért még befigyelhet egy nagyobb bedobás a végéig szerintem.
OTP már 5900 alatt.
Annyira nem volt ez túlvett, mint az otp.
Én is kaptam 967-en megint.
Sok időt azért nem kellene itt tölteni 970 alatt.
Trendlines ezt várja. Az tény, hogy mintha nem lenne akkora erő benne egyelőre, mint az 1136-ig tartó kör esetén.
http://www.trendlines.hu/admin/wp-content/uploads/2010/10/Rába13.png
Közben 965 is kiöntve. Tehát, ma van a leszúrós, paráztatós napunk. Itt az idő újabb pofátlan szintre beállni, ezúttal 960 alá...
Hát, innen még azért van lefelé tér...
Eladóin a nagy pakkok jönnek Ft-onként lefelé. Lehet, még a végén 960 alá is befigyel kis időre?
újra megnéztem a fülescsészés szétkommentelt képet, amiben a célár 1200 körül van... lehet duplafülű csésze?
jé, csilingelt a gép. vett 966-on. Nem is igazán számítottam rá.
ügyes vagy...én nem léptem