Re: Magyar busz kell az egész világnak 2010. október 19. 15:12 Sly-- Előzmény: #315458 Annyira nem volt ez túlvett, mint az otp. Én is kaptam 967-en megint. Sok időt azért nem kellene itt tölteni 970 alatt.