Re: Magyar busz kell az egész világnak
Capablanka Előzmény: #315637nekem nem sikerült meglovagolnom ezt a kört sem
sok dolgom lett munkailag, így nem tudok ülni felette
bízok a hosszútávú pozitívumokban
nekem nem sikerült meglovagolnom ezt a kört sem
sok dolgom lett munkailag, így nem tudok ülni felette
bízok a hosszútávú pozitívumokban