Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#315983 zeeh_ Előzmény: #315911

Érdekes a könyv így 18 perccel nyitás előtt. Ebből lehet 955-ös nyitó is akár, de inkább 960-nak néz ki.

Holnap mehetünk tovább, …

#315884 Koffein

Holnap mehetünk tovább, a grafikon jól néz ki, így elsőre... a többit majd holnap, feltéve, ha nem viccelnek meg bennünket... :)

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315789 zeeh_ Előzmény: #315786

Unatkoztam. :)

Remélem, holnap (legkésőbb csütörtökön) megnyalja az 1k-t.

Trendlines rajza hamis, mintha hamarabb várnák azt az 1000 Ft-ot, mint kellene...

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315788 filter Előzmény: #315784

Ez vicces lehetett, én is vettem még, 965-on vett nekem a gép.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315784 zeeh_ Előzmény: #315780

Az nem broki volt, hanem én. :D

Volt ott még 1078 is, nemcsak 1000 és 1050. :)

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315780 apafi Előzmény: #315351

Záróban broki bejelezte a tutit. Először 1000-re tett be 1db vételt, majd kivette és 1050-re tette be, majd természetesen ki is vette, de mi tudjuk, hogy mit jelent :)

Ja, ma is vételeztem egy csöppet az alja fele.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315765 zeeh_ Előzmény: #315721

969

Annyira azért nem rossz, a trend nem sérült.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315721 Capablanka Előzmény: #315637

nekem nem sikerült meglovagolnom ezt a kört sem

sok dolgom lett munkailag, így nem tudok ülni felette

bízok a hosszútávú pozitívumokban

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315678 zeeh_ Előzmény: #315673

Előkerültek a pufik a vételi oldalon, itt valahol lesz az alja.

960 alá nem hiszem, hogy benéz vagy ha be is figyel, csak egy leöntés erejéig.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315673 zeeh_ Előzmény: #315639

960...

Bakker, ma egész jól jósolok. Biz' Isten, meló után veszek lottót... :D

Viszont nagy pakkokat dobnak be, ez azért annyira nem tetszik.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315639 zeeh_ Előzmény: #315637

Ma azért még befigyelhet egy nagyobb bedobás a végéig szerintem.

OTP már 5900 alatt.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315637 Sly-- Előzmény: #315458

Annyira nem volt ez túlvett, mint az otp.

Én is kaptam 967-en megint.

Sok időt azért nem kellene itt tölteni 970 alatt.

Hát, innen még azért van…

#315562 zeeh_

Hát, innen még azért van lefelé tér...

Eladóin a nagy pakkok jönnek Ft-onként lefelé. Lehet, még a végén 960 alá is befigyel kis időre?

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315555 Bendeguz Előzmény: #315552

újra megnéztem a fülescsészés szétkommentelt képet, amiben a célár 1200 körül van... lehet duplafülű csésze?

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315552 Fornit Előzmény: #315548

jé, csilingelt a gép. vett 966-on. Nem is igazán számítottam rá.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315513 zeeh_ Előzmény: #315458

974

Közeledik a rövidtávú, bevásárló céláram felé.