Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Magyar busz kell az egész világnak

zeeh_ Előzmény: #315639

960...

Bakker, ma egész jól jósolok. Biz' Isten, meló után veszek lottót... :D

Viszont nagy pakkokat dobnak be, ez azért annyira nem tetszik.