Re: Magyar busz kell az egész világnak 2010. október 19. 15:33 zeeh_ Előzmény: #315639 960... Bakker, ma egész jól jósolok. Biz' Isten, meló után veszek lottót... :D Viszont nagy pakkokat dobnak be, ez azért annyira nem tetszik.