Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

zeeh_

Hát, innen még azért van lefelé tér...

Eladóin a nagy pakkok jönnek Ft-onként lefelé. Lehet, még a végén 960 alá is befigyel kis időre?