Hozzászólás
zeeh_Hát, innen még azért van lefelé tér...
Eladóin a nagy pakkok jönnek Ft-onként lefelé. Lehet, még a végén 960 alá is befigyel kis időre?
Hát, innen még azért van lefelé tér...
Eladóin a nagy pakkok jönnek Ft-onként lefelé. Lehet, még a végén 960 alá is befigyel kis időre?