Hozzászólás
KoffeinHolnap mehetünk tovább, a grafikon jól néz ki, így elsőre... a többit majd holnap, feltéve, ha nem viccelnek meg bennünket... :)
Holnap mehetünk tovább, a grafikon jól néz ki, így elsőre... a többit majd holnap, feltéve, ha nem viccelnek meg bennünket... :)