Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Magyar busz kell az egész világnak

apafi Előzmény: #315351

Záróban broki bejelezte a tutit. Először 1000-re tett be 1db vételt, majd kivette és 1050-re tette be, majd természetesen ki is vette, de mi tudjuk, hogy mit jelent :)

Ja, ma is vételeztem egy csöppet az alja fele.