Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #374641Köszi!
Ma is ment a limbó kint, eléggé gyűjtés szagú a mutatvány. Leküldik,visszahúzzák, megint le, megint fel, majd zárás a trendvonal felett kicsivel enyhe pluszban/mínuszban. Betáplálhatnák végre a robocopba az aktuális EUR/HUF árfolyamot. :)