Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #374798

Nagyon ragaszkodsz ehhez a teóriához:)

Annyira jó dumád van veszek belőle 1 keveset, 2 hét múlva pedig már dobom is:)