Re: nincs cím 2011. április 22. 9:02 pepe01 Előzmény: #374798 Nagyon ragaszkodsz ehhez a teóriához:) Annyira jó dumád van veszek belőle 1 keveset, 2 hét múlva pedig már dobom is:)