Re: nincs cím 2011. április 22. 9:13 zeeh_ Előzmény: #374802 Elméletileg 2 hét múlva jó lehet, de nem tudni, mit hoz a kgy, mert látszik, hogy ott fog eldőlni a további irány. Mehet le is, fel is. Majd kiderül.