Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #374802

Elméletileg 2 hét múlva jó lehet, de nem tudni, mit hoz a kgy, mert látszik, hogy ott fog eldőlni a további irány. Mehet le is, fel is. Majd kiderül.