Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #374839

Lassan kilövöm én is a PETI-t, ezt a szenvedést még nézni is rossz, ami a BÉT-en megy. Nem értem, miért nem lehet nálunk is ez a nap munkaszüneti nap...

Jó locsolkodást! :))