Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #374821

Ej, tényleg érdemes kivárni, mert ha ebből fordított fej-váll helyett fej-váll lesz, akkor szopatika. Miért kell ezeknek is a legeslegvégére hagyni az irány eldöntését? Kgy-n múlik minden. :-/