Re: nincs cím 2011. április 22. 10:42 hAliG Előzmény: #374824 Dögunalom várható ma, toporgás van mindenhol. Majd jövő héten. Nemsokára lelépek a fenébe, meguntam mára, menni kell a szabadba :)