Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #374824

Dögunalom várható ma, toporgás van mindenhol. Majd jövő héten.

Nemsokára lelépek a fenébe, meguntam mára, menni kell a szabadba :)