Re: nincs cím 2011. április 27. 10:41 hAliG Előzmény: #375805 Lehet, hogy elkezdték az srv-t.. Mennyi is volt a max.? Ha jól emlékszem 1.4millió db rv-t szándékoznak begyűjteni.