Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #375805

Lehet, hogy elkezdték az srv-t..

Mennyi is volt a max.? Ha jól emlékszem 1.4millió db rv-t szándékoznak begyűjteni.