Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #375761Az látszik, hogy nyomás alatt tartják és nagy valószínűséggel mesterségesen.
Hasonló volt, amikor gyűjtötte a két új nagybüfi, csak most egy kicsivel durvábban csinálja valaki.
Nem tudok olyan dologtól (már két éve foglalkozom ORCO-val) ami veszélyes lenne most..