Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #375761

Az látszik, hogy nyomás alatt tartják és nagy valószínűséggel mesterségesen.

Hasonló volt, amikor gyűjtötte a két új nagybüfi, csak most egy kicsivel durvábban csinálja valaki.

Nem tudok olyan dologtól (már két éve foglalkozom ORCO-val) ami veszélyes lenne most..