Re: nincs cím 2011. április 27. 11:14 zeeh_ Előzmény: #375833 Q1-nek jónak kell lennie főként a Leipziger Platznak köszönhetően, de nagyot majd az a hír fog szólni, ha bejelentik, a Sky Office is elkelt. Robot 271 Ft-os euróval számol, milyen rendes. :)