Re: nincs cím 2011. április 27. 10:54 akpo7 Előzmény: #375815 3 munkanapon belul van. :) Lehet, akkor ezeknek az arcoknak tartjak lenn. Mas ertelmes okot nem tudok. Bar jo lenne tudni azt is, ki passzolgat nekik ilyen nagysagu pakkokat.