Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #375822Tavaly áprilisban (a túlélés jegyében) néhány kötvényes kapott ~5 euróért ~2-3milla rv-t ;)
Szvsz ezeket vette át a két új nagybüffencs, meg ezeket veszi át Orco. Így mindenki jól jár. A kötvényesek pénzhez jutnak, cserébe hagyták átütemezni a kötvényeket, a cég meg fellélegezhetett. A beszálló nagybüfik meg 20 ojróig húzták volna az árat, ha 1,5milla rv-t meg akarnak venni sima piacon. Így kaptak ők is óccsón.