Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #375828

Francba, h. nem jartam arra, amikor osztogattak... :)

Amugy a bennfentes vasarlas a kgy elott par nappal nekem inkabb azt jelenti, h. semmilyen nagyobb hordereju hir nem fog napvilagot latni. Raadasul a Q1 press release elott csinalja, az is elegge karcos.

De lehet, csak en nemtom, hogy kell ezt csinalni. :)