Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#380988 banyaiz Előzmény: #380987

Ez nagyon jó jel, hogy eső piacok mellett emelkedik vsz, még a végén lesz belőle valami.

Re: nincs cím

#380987 zeeh_ Előzmény: #380985

:)))

Amilyen EUR/HUF árfolyammal kalkulálnak ma, annyiért most én is vennék.

Re: nincs cím

#380985 matgab Előzmény: #380984

zeeh, te javíthatatlan robothívő vagy! :-)

Már több saját vételemre is beírtad, hogy most a robot veszi.

Megnéztem , hogy mi van a diódáimmal, de csak a gyári tartozékaim vannak, nem lettem robot. :-)

Re: nincs cím

#380984 zeeh_ Előzmény: #380982

Az az 5k szvsz robot volt.

9.75

Amint kiveszi, párszáz darabbal vissza is küldi.

Re: nincs cím

#380982 matgab Előzmény: #380973

Hova tűnt az 5k-s vevő, hogy most 400 darabbal le tudták tolni?

Mindegy, ilyen minuszos napon külföldön pluszban van, a forint gyengül, a faktorhatás már megvolt.

Mi jobb hírek lehetnének még?

Re: nincs cím

#380981 zeeh_ Előzmény: #380973

Nagyon úgy tűnik, hogy ez lehet a reális verzió.

Átálltam, de már feljebb. Valaki dobhatna egy adaggal, amíg ki megyek ebédelni. :)

Re: nincs cím

#380973 hAliG Előzmény: #380947

Ezt továbbra is nagy büfi veszi, a nyakamat tenném rá. Amikor nagy pakk van egy bizonyos szintig akkor azt megveszi, de azonnal önt is néhány db-ot, hogy optikailag ne tűnjön tépésnek.

Re: nincs cím

#380947 zeeh_ Előzmény: #380945

Csütörtök van, este lehet, hogy hír lesz. Mindig csütörtök este nyomják a híreket.

EUR/HUF: 267 felett közben.

Re: nincs cím

#380945 akpo7 Előzmény: #380943

Raadasul meg kell jegyezni, h. nem a legjobb a szentiment az emelkedeshez, tehat ha ilyenkor ennyire eros, akkor amogott lehet vmi.

Re: nincs cím

#380943 zeeh_ Előzmény: #380942

Ennyi támaszték mellett ez menni fog tovább. Nem szokott ennyi beállni, ha öntés lenne a cél.

Kint 9.8 és 9.85 lesz kemény menet.

Re: nincs cím

#380942 akpo7 Előzmény: #380941

Emeltek a tetet. 5k-s 2,500-on. Erdekes jatek. Csak 2,700-as ar legyen belole holnapra es tetszeni fog. :)

Re: nincs cím

#380941 zeeh_ Előzmény: #380940

Beüzemelték a robotot végre, 1k 2480-on. :)

9.7 ismét

5k vevő 2500-on. :)

Turbo fokozatba kapcsolták. :)

Re: nincs cím

#380939 zeeh_ Előzmény: #380938

Továbbra is rossz az EUR/HUF árfolyam robocopnál.

9.72 kellett ahhoz, hogy 2535-ig elmenjen (~260-as)

Re: nincs cím

#380929 hAliG Előzmény: #380928

:)

Akár indulhat is a buli.

Tegnap az igazgató az nyilatkozta, hogy a részvény MOST igencsak vételre ajánlott!