Kint lassan 2600-on áll, itthon meg 2450-re dobálta valaki :D
Kint lassan 2600-on áll, itthon meg 2450-re dobálta valaki :D
Ez nagyon jó jel, hogy eső piacok mellett emelkedik vsz, még a végén lesz belőle valami.
:)))
Amilyen EUR/HUF árfolyammal kalkulálnak ma, annyiért most én is vennék.
zeeh, te javíthatatlan robothívő vagy! :-)
Már több saját vételemre is beírtad, hogy most a robot veszi.
Megnéztem , hogy mi van a diódáimmal, de csak a gyári tartozékaim vannak, nem lettem robot. :-)
Az az 5k szvsz robot volt.
9.75
Amint kiveszi, párszáz darabbal vissza is küldi.
Hova tűnt az 5k-s vevő, hogy most 400 darabbal le tudták tolni?
Mindegy, ilyen minuszos napon külföldön pluszban van, a forint gyengül, a faktorhatás már megvolt.
Mi jobb hírek lehetnének még?
Nagyon úgy tűnik, hogy ez lehet a reális verzió.
Átálltam, de már feljebb. Valaki dobhatna egy adaggal, amíg ki megyek ebédelni. :)
Ezt továbbra is nagy büfi veszi, a nyakamat tenném rá. Amikor nagy pakk van egy bizonyos szintig akkor azt megveszi, de azonnal önt is néhány db-ot, hogy optikailag ne tűnjön tépésnek.
Csütörtök van, este lehet, hogy hír lesz. Mindig csütörtök este nyomják a híreket.
EUR/HUF: 267 felett közben.
Raadasul meg kell jegyezni, h. nem a legjobb a szentiment az emelkedeshez, tehat ha ilyenkor ennyire eros, akkor amogott lehet vmi.
Ennyi támaszték mellett ez menni fog tovább. Nem szokott ennyi beállni, ha öntés lenne a cél.
Kint 9.8 és 9.85 lesz kemény menet.
Emeltek a tetet. 5k-s 2,500-on. Erdekes jatek. Csak 2,700-as ar legyen belole holnapra es tetszeni fog. :)
Beüzemelték a robotot végre, 1k 2480-on. :)
9.7 ismét
5k vevő 2500-on. :)
Turbo fokozatba kapcsolták. :)
Továbbra is rossz az EUR/HUF árfolyam robocopnál.
9.72 kellett ahhoz, hogy 2535-ig elmenjen (~260-as)