Re: nincs cím 2011. május 12. 13:52 zeeh_ Előzmény: #380973 Nagyon úgy tűnik, hogy ez lehet a reális verzió. Átálltam, de már feljebb. Valaki dobhatna egy adaggal, amíg ki megyek ebédelni. :)