Re: nincs cím 2011. május 12. 12:18 akpo7 Előzmény: #380943 Raadasul meg kell jegyezni, h. nem a legjobb a szentiment az emelkedeshez, tehat ha ilyenkor ennyire eros, akkor amogott lehet vmi.