Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #380947

Ezt továbbra is nagy büfi veszi, a nyakamat tenném rá. Amikor nagy pakk van egy bizonyos szintig akkor azt megveszi, de azonnal önt is néhány db-ot, hogy optikailag ne tűnjön tépésnek.