Re: nincs cím 2011. május 12. 12:10 zeeh_ Előzmény: #380940 Beüzemelték a robotot végre, 1k 2480-on. :) 9.7 ismét 5k vevő 2500-on. :) Turbo fokozatba kapcsolták. :)