Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #380973

Hova tűnt az 5k-s vevő, hogy most 400 darabbal le tudták tolni?

Mindegy, ilyen minuszos napon külföldön pluszban van, a forint gyengül, a faktorhatás már megvolt.

Mi jobb hírek lehetnének még?