Re: nincs cím 2011. május 12. 13:55 matgab Előzmény: #380973 Hova tűnt az 5k-s vevő, hogy most 400 darabbal le tudták tolni? Mindegy, ilyen minuszos napon külföldön pluszban van, a forint gyengül, a faktorhatás már megvolt. Mi jobb hírek lehetnének még?