Re: nincs cím 2011. május 12. 12:16 zeeh_ Előzmény: #380942 Ennyi támaszték mellett ez menni fog tovább. Nem szokott ennyi beállni, ha öntés lenne a cél. Kint 9.8 és 9.85 lesz kemény menet.