Re: nincs cím 2011. május 12. 13:59 matgab Előzmény: #380984 zeeh, te javíthatatlan robothívő vagy! :-) Már több saját vételemre is beírtad, hogy most a robot veszi. Megnéztem , hogy mi van a diódáimmal, de csak a gyári tartozékaim vannak, nem lettem robot. :-)