Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #380984

zeeh, te javíthatatlan robothívő vagy! :-)

Már több saját vételemre is beírtad, hogy most a robot veszi.

Megnéztem , hogy mi van a diódáimmal, de csak a gyári tartozékaim vannak, nem lettem robot. :-)