Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

S&P500

#861967 KB58 Előzmény: #861966

Lehet, hogy a mai zárás után jelentő nagy tech. cégek gyorsjelentéseiben várnak a pozitív csodára, ezért nem esik az SP?

dax

#861964 Lenthor Előzmény: #861963

Csak nehogy a DAX szomorkodjon a maga -10.1%-án és USA -32.9%-án, míg USA örömködik, mert nem lett -34.5%

dax

#861963 Lenthor Előzmény: #861961

Trumpnak nem áll jól a szénája.

Még ha meg is van az oka, akkor is nehéz elfogadni ezt a -32.9%-ot.


dax

#861960 Lenthor Előzmény: #861959

14.30 USA Advance GDP q/q

xxx? -34.5% -5.0%

-----------------------------------------

Szerintem nagyon alábecsülték. Mindjárt kiderül!

Talán -32.9%?

dax

#861959 matgab Előzmény: #861958

Ma este jelentenek a nagyok (FB, Amazon, stb).

Sztem megint kidobjak a várt feletti eredményeket, online business mehy mint az őrült, a fb-n sem látszik majd meg a hirdetési bevételek csökkenése es legalabb 3, de inkabb 5-10%-kal fognak száguldani ezek a papírok holnap- annal is inkább, mert erre számítok, de nem jatszom meg...

dax

#861952 KB58 Előzmény: #861951

Köszönjük. Igen, ez (is) egy nagyon jó chart volt, csak kicsit elfelejtkeztem róla. A 12970 környéke nagyon jó lett volna egy rendes short belépőre (de azt is az éjszaka közepén csinálták meg).

dax

#861951 Lenthor Előzmény: #861578

Lenthor

Összefoglalva:

https://invst.ly/rfily

Falat "B" esetben 13.241 90%-os fibo

--------------------------------------------------------------------

Július 13.-án Flat "B"-re 13.241 környékét tettem 90%-os fibo miatt!

Úgy néz ki, hogy befejeztük 13.303-al a "B" hullámot és 62 ponttal túlhúzták.

https://invst.ly/rmdfi


dax

#861950 KB58 Előzmény: #861949

Igen, látom. A napokban és is nézegettem, hogy hasonló lehet a helyzet most is. Azért nem figyeltem fel eléggé arra, hogy pl. 4 óráson a Bollinger közép alá ment már napokkal ezelőtt, mert megint tele vonalaztam a chartom kis TF-es csatornákkal és nem hagytam tisztán, ahogy nemrég írtam :-(

Itt a tiszta chart:

https://invst.ly/rmd7e

dax

#861948 KB58 Előzmény: #861947

Meddig "illene" felmennie? Nem kellene pl. a 0,5-ös Fibo-ig (rendesen kiesett óráson is a Bollinger szalagok közül, óráson a Bollinger középvonal is kb. 12680 körül van)?