Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

TrendMan Előzmény: #863012

Hallottam egy sztorit:

Amikor a SP500 épp 10 % hátralékban volt a mindenkori csúcshoz képest, egy asszonyság eladta a családi házát odakint, mert most érdemes részvénybe fektetni.

Nem biztos, hogy értjük azt, hogyan gondolkodnak ott.