dax
TrendMan Előzmény: #863012Hallottam egy sztorit:
Amikor a SP500 épp 10 % hátralékban volt a mindenkori csúcshoz képest, egy asszonyság eladta a családi házát odakint, mert most érdemes részvénybe fektetni.
Nem biztos, hogy értjük azt, hogyan gondolkodnak ott.