dax
Lenthor Előzmény: #862984Egyre valószínűbbnek látom, hogy a FED nyomda utáni őrület
---------------------------------------------------------------
A FED és az EKB nyomdai őrülete városi legenda szerintem. Néha besegítenek vesznek bajba került cégek papírjait, de, ha tehetik dobják is.
Kérdezem, hogy az esésekkor miért nem vett a FED és az EKB?
Ha összeadjátok, akkor az utóbbi időben jóval több volt az esés mint az emelkedés!


Nem az EKB és a FED pénznyomdái viszik felfelé az árfolyamot, hanem?
az emberek nyereség vágya!
miért?
Az amerikai és európai kincstárjegyek hozama közel nulla, a lejáratig pedig még negatív is lehet, és valószínűleg hosszú évekig alacsony marad, hosszú távra a részvényeken kívül nincs alternatíva a befektetések számára.
Ha nem akarja valaki a párnába varrni és nézni, hogy elinflálódik a pénze, akkor elkezd részvényeket venni.