Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #862984

Egyre valószínűbbnek látom, hogy a FED nyomda utáni őrület

---------------------------------------------------------------

A FED és az EKB nyomdai őrülete városi legenda szerintem. Néha besegítenek vesznek bajba került cégek papírjait, de, ha tehetik dobják is.

Kérdezem, hogy az esésekkor miért nem vett a FED és az EKB?

Ha összeadjátok, akkor az utóbbi időben jóval több volt az esés mint az emelkedés!

https://invst.ly/s2oco


https://invst.ly/s2oeg


Nem az EKB és a FED pénznyomdái viszik felfelé az árfolyamot, hanem?

az emberek nyereség vágya!

miért?

Az amerikai és európai kincstárjegyek hozama közel nulla, a lejáratig pedig még negatív is lehet, és valószínűleg hosszú évekig alacsony marad, hosszú távra a részvényeken kívül nincs alternatíva a befektetések számára.

Ha nem akarja valaki a párnába varrni és nézni, hogy elinflálódik a pénze, akkor elkezd részvényeket venni.