Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

matgab Előzmény: #863012

én csak azt mondom, hogy a munkanélkülieknek kiosztott pénz, az csak a kinyomtatott pénz töredéke, kb 5-10%-a.

A kérdés az inkább, hogy a maradék 90% előállított pénz kiknél kötött ki és ezek a szereplők mekkora tőkeáttételes poziciókat építettek fel.