dax
matgab Előzmény: #863012én csak azt mondom, hogy a munkanélkülieknek kiosztott pénz, az csak a kinyomtatott pénz töredéke, kb 5-10%-a.
A kérdés az inkább, hogy a maradék 90% előállított pénz kiknél kötött ki és ezek a szereplők mekkora tőkeáttételes poziciókat építettek fel.