Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

matgab Előzmény: #863008

no várjál csak... Van 20 millió munkanélküli... Ezek mindegyike kapjon havi 2400 USD-t, fizetik ezt 4 hónapja max. Ez összesen 192 milliárd dollár lenne.

Csak hogy legyen mihez viszonyítani a 3000 milliárd dolláros pénznyomtatás összegét...