Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #863006

USA-ban pont a munkanélküliek kaptak jelentős pénzbeli havi támogatást. Én azt tartom inkább urban legendnek, hogy ez a réteg azt a kis pénzt tőzsdére vitte volna.