Csak ezt nem láttam. Úgy látszik a chartokra koncentráltam, ezt az egy beírásod nem vettem észre reggel.
Csak ezt nem láttam. Úgy látszik a chartokra koncentráltam, ezt az egy beírásod nem vettem észre reggel.
Ha már betettem, hogy:
- 12.900 fölé kellene nézni, hogy a bikák fellélegezhessenek
akkor beteszem azt is, hogy a medvék mikor lélegezhetnek fel:
- 12746-12.697 rés betöltésével a medvék irányítanának!
-----------------------------------------------------------------
KB58! Reggel betettem, ha a 12.746-12.697-es rést betölti, akkor medvék és esés.
Márpedig betöltötte.
Igen. Ez csak akkor nem tűnne durvának, ha méretes shortban lennék.
Ez lenne a legdurvább! A mostani kék fej-váll célára kiadná a piros fej-váll nyakvonalát.
Fej-váll a fej-vállban!

10 óra
German Prelim GDP q/q
xxx% -9.0% -2.2%
-------------------------------------------------
10.1% piros adat!
09.55
Német munkanélküliségi változás
xxxK 42K 69K
---------------------------------------
Csak 18K zöld adat!
Csak 18K az új munkanélküli és 42K-t vártak.
Nagyon durva lenne, ha hamis letörést hoztak össze!
Benne van a pakliban!
Nagyon durva!
Lehet, hogy a bennfentesek tudják már az adatokat!
Kicsapatták a long stopokat és indulhatnak felfelé 10 órától?
Vagy nagyon rosszak az adatok?
Meg kell várni 10 órát.
M5-ös gyertyát kell figyelni. Ha az első zöld, akkor indulhat korrekció felfelé. Amíg nincs lefelé mehet.
--------------------------------------------------------------
Itt van a lehetőség, de most nagyon nem akartam.
Reagáltam rá, zártam longot és nyitottam shortot, amikor 12.800 alá vágtatott, de maradt még long, még jó hogy a felső longokat zártam.
A 11600 körülről indult legutóbbi emelkedés 0,5-ös Fibo szintje 12440 körül van.
12.630 elérve!
Lehet kis korrekció felfelé és ha elindul ismét le, akkor 12.400.