Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861945 KB58 Előzmény: #861943

Csak ezt nem láttam. Úgy látszik a chartokra koncentráltam, ezt az egy beírásod nem vettem észre reggel.

dax

#861943 Lenthor Előzmény: #861912

Lenthor Előzmény: #861911

Ha már betettem, hogy:

- 12.900 fölé kellene nézni, hogy a bikák fellélegezhessenek

akkor beteszem azt is, hogy a medvék mikor lélegezhetnek fel:

- 12746-12.697 rés betöltésével a medvék irányítanának!

-----------------------------------------------------------------

KB58! Reggel betettem, ha a 12.746-12.697-es rést betölti, akkor medvék és esés.

Márpedig betöltötte.

dax

#861936 Lenthor Előzmény: #861935

10 óra

German Prelim GDP q/q

xxx% -9.0% -2.2%

-------------------------------------------------

10.1% piros adat!

dax

#861935 Lenthor Előzmény: #861921

09.55

Német munkanélküliségi változás

xxxK 42K 69K

---------------------------------------

Csak 18K zöld adat!

Csak 18K az új munkanélküli és 42K-t vártak.

dax

#861932 Lenthor Előzmény: #861931

Nagyon durva!

Lehet, hogy a bennfentesek tudják már az adatokat!

Kicsapatták a long stopokat és indulhatnak felfelé 10 órától?

Vagy nagyon rosszak az adatok?

Meg kell várni 10 órát.

dax

#861931 Lenthor Előzmény: #861928

M5-ös gyertyát kell figyelni. Ha az első zöld, akkor indulhat korrekció felfelé. Amíg nincs lefelé mehet.

dax

#861928 Lenthor Előzmény: #861911

https://invst.ly/rlplj

--------------------------------------------------------------

Itt van a lehetőség, de most nagyon nem akartam.

Reagáltam rá, zártam longot és nyitottam shortot, amikor 12.800 alá vágtatott, de maradt még long, még jó hogy a felső longokat zártam.

dax

#861927 KB58 Előzmény: #861925

A 11600 körülről indult legutóbbi emelkedés 0,5-ös Fibo szintje 12440 körül van.