ez még áll? hamarosan 200.... ahogy esik az otp, mol, ilyenkor az eco is követni szokta.
ez még áll? hamarosan 200.... ahogy esik az otp, mol, ilyenkor az eco is követni szokta.
Csak nem egy bennfenteshez van szerencsénk, hogy ennyire véded őket? Senki más nem nyomja a feldumát odaát rajtad és az örök optimista felbeszélő rizsszemen kívül.
Zotya, ezek szerintem már saját maguk sem tudják, hogy mit csinálnak/kavarnak és miért.
úgyan helyett ugyan :)
azt nem értem, ha szept.9-e volt a szigetes határidő, akkor miért nem hamarabb ült össze az IT?
aug 31-én volt a közgyűlés.... utána volt 10 nap...
szeptember 14-én összeülnek, és 15-e az új póthatáridő..
összeülhettek volna 6-án, és akkor 9-ére úgyan azt megléphették volna, amit 14-éről 15-ére.
bátorkodok megkérdezni, hogy ez téged miért érdekel ennyire??? nem eladtál mindent 40-nél??? papír nélkül lehúzó szövegeket írni nem szép dolog, vagy rosszúl látom, javíts ki?
Ezeket a kamumédia közleményeket olvasva már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek kínomban... Kíváncsian várom, hogy a Sziget mikor esik ki a portfólióból, ez csak idő kérdése szvsz.
AZ EST MEDIA VAGYONKEZEL
NYILVÁNOSAN MKÖD RÉSZVÉNYTÁRSASÁG TÁJÉKOZTATÓJA
TÁRSASÁGI ESEMÉNYRL ÉS SZERZDÉS MÓDOSÍTÁSÁRÓL
Az EST MEDIA Vagyonkezel Nyilvánosan Mköd Részvénytársaság (1036
Budapest, Lajos u. 74-76., Cg. 01-10-043483) ezúton teszi közzé,
hogy 2011. szeptember 14-re összehívásra került a Társaság
Igazgatósága abból a célból, hogy megtárgyalja a 2011. július 31-i
közzétételünkben már jelzett tkebevonás (készpénzes tkeemelés,
akvizíciós lépések és szállítói konverzió) ügyét, és határozzon az
ennek megfelel alaptke-emelés tárgyában.
Az alaptke-emelés pontos részleteit az Igazgatóság 2011. szeptember
14-ig határozza majd meg, azzal, hogy a részvényeseket az alaptkeemelés
során pénzbeli hozzájárulás eredményeként kibocsátandó
részvények átvételére elsbbségi jog illeti majd meg, amelynek
gyakorlására azok válnak majd jogosulttá, akik 2011. szeptember 14-
én a Társaság részvényesei lesznek.
Egyúttal a mai napon a Sziget Kft. megvásárlására vonatkozó
tranzakció során 2011 tavaszán esedékessé vált vételárrészlet
megfizetésének 2011. szeptember 9-i póthatárideje 2011. szeptember
15-re módosításra került. Erre azzal összefüggésben került sor, hogy
az Igazgatóság által 2011. szeptember 14-én elhatározandó
tkebevonás egyik eleme és célja az akvizíciós szerzdések olyan
módon történ módosítása, hogy a Sziget Kft-ben meglév szavazati
jogaink ne csökkenjenek 51 százalék alá.
Budapest, 2011. szeptember 8.
______________________
EST MEDIA Nyrt.
azért az mekkora botrány lenne, ha felfüggesztenék a neo műsorszolgáltatási jogát?!
mondjuk november 18-án? :))
No ezt nem gondoltam volna, hogy ez a trágyadomb cég teljesíti valószínűleg a BUX tagság feltételeit. BÉT-en kívül lenne a helye.
http://www.portfolio.hu/vallalatok/milyen_lesz_a_bux_index_oktobertol.154717-2.html
Neo meg egy hallgathatatlan rádió. Próbáltam többször is, de max. 10 percig bírtam. Szerintem sokan elég sok helyen leírták, hogy mi nem jó benne, többek között az RTL-en "színvonalas" emeltdíjas máűsort vezet(ett?), Valkó Eszter, Balázsy Panna az unalmas családi magazinjával és hát, István Dánieltől is rosszul vagyok. Főleg attól az irtó nyálas műsorvezetési stílustól, amit előad.
"748/2011. Az FM1 Zrt. (Neo FM) országos kereskedelmi rádiós médiaszolgáltató díjfizetésre és
bankgarancia teljesítésére vonatkozó haladék iránti kérelme (sürgősséggel tárgyalandó)"
http://www.mediatanacs.hu/jegyzokonyvek/napirend-20110906174157.pdf
és hozzá 1-2 fórumos komment:
http://www.radiosite.hu/forum/viewtopic.php?f=6&t=341
a végén még idén bezár a neo?
Valószínű, túl feltűnően nyomja megint a felfelé dumát.
Rice (odaát) újra poziban? 300-ra várja, meg nyereség, stb.
Nem tudom hol él, de a neo "vesztesége" előre eltervezett volt. Ebből is látszik, hogy átjátszották a rádiós frekit egy új érdekkörnek az eco-t felhasználva. Vszínű, (ahogy írta oldrider) hogy B.Cs likvidálása nem is hozott igazából nekik veszteséget, kilopták a rádiókból előre a pénzt :))
kíváncsi lennék, hogy 2-3 év múlva vajon mennyi lesz a nyeresége az FM1 zrt-nek... :)
Kinéz mára egy KV szünet, ha így folytatódik.
Nem néz ki jól egyenlőre....
"Nyilvánvaló", hogy politikai befolyás alatt született döntés a Sláger Rádió és a Danubius Rádió frekvenciáinak elvételéről - írta kiszivárgott jelentéseiben az USA budapesti nagykövetsége. A WikiLeaks-akták szerint az amerikai diplomaták rendszeresen Bajnai Gordon miniszterelnök szemére hányták a 2009-es rádiótendert, de a kormányfő is a munkájára mért csapásnak tartotta az ügyet. Bajnai azt állította, hogy "nincs hatalma" a politikusok felett, ezért nem tudta megakadályozni a visszaéléseket.
Az lesz még majd fincsi, ha hitelezők a tartozások fejében kapott papírokat elkezdik majd szórni...