Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419330 Zotya32 Előzmény: #419308

ez még áll? hamarosan 200.... ahogy esik az otp, mol, ilyenkor az eco is követni szokta.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419308 zeeh_ Előzmény: #419162

Csak nem egy bennfenteshez van szerencsénk, hogy ennyire véded őket? Senki más nem nyomja a feldumát odaát rajtad és az örök optimista felbeszélő rizsszemen kívül.

Zotya, ezek szerintem már saját maguk sem tudják, hogy mit csinálnak/kavarnak és miért.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419174 Zotya32 Előzmény: #419169

úgyan helyett ugyan :)

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419169 Zotya32 Előzmény: #419156

azt nem értem, ha szept.9-e volt a szigetes határidő, akkor miért nem hamarabb ült össze az IT?

aug 31-én volt a közgyűlés.... utána volt 10 nap...

szeptember 14-én összeülnek, és 15-e az új póthatáridő..

összeülhettek volna 6-án, és akkor 9-ére úgyan azt megléphették volna, amit 14-éről 15-ére.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419162 Lew82 Előzmény: #419156

bátorkodok megkérdezni, hogy ez téged miért érdekel ennyire??? nem eladtál mindent 40-nél??? papír nélkül lehúzó szövegeket írni nem szép dolog, vagy rosszúl látom, javíts ki?

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419156 zeeh_ Előzmény: #419118

Ezeket a kamumédia közleményeket olvasva már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek kínomban... Kíváncsian várom, hogy a Sziget mikor esik ki a portfólióból, ez csak idő kérdése szvsz.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419118 kosami Előzmény: #419021

AZ EST MEDIA VAGYONKEZEL

NYILVÁNOSAN MKÖD RÉSZVÉNYTÁRSASÁG TÁJÉKOZTATÓJA

TÁRSASÁGI ESEMÉNYRL ÉS SZERZDÉS MÓDOSÍTÁSÁRÓL

Az EST MEDIA Vagyonkezel Nyilvánosan Mköd Részvénytársaság (1036

Budapest, Lajos u. 74-76., Cg. 01-10-043483) ezúton teszi közzé,

hogy 2011. szeptember 14-re összehívásra került a Társaság

Igazgatósága abból a célból, hogy megtárgyalja a 2011. július 31-i

közzétételünkben már jelzett tkebevonás (készpénzes tkeemelés,

akvizíciós lépések és szállítói konverzió) ügyét, és határozzon az

ennek megfelel alaptke-emelés tárgyában.

Az alaptke-emelés pontos részleteit az Igazgatóság 2011. szeptember

14-ig határozza majd meg, azzal, hogy a részvényeseket az alaptkeemelés

során pénzbeli hozzájárulás eredményeként kibocsátandó

részvények átvételére elsbbségi jog illeti majd meg, amelynek

gyakorlására azok válnak majd jogosulttá, akik 2011. szeptember 14-

én a Társaság részvényesei lesznek.

Egyúttal a mai napon a Sziget Kft. megvásárlására vonatkozó

tranzakció során 2011 tavaszán esedékessé vált vételárrészlet

megfizetésének 2011. szeptember 9-i póthatárideje 2011. szeptember

15-re módosításra került. Erre azzal összefüggésben került sor, hogy

az Igazgatóság által 2011. szeptember 14-én elhatározandó

tkebevonás egyik eleme és célja az akvizíciós szerzdések olyan

módon történ módosítása, hogy a Sziget Kft-ben meglév szavazati

jogaink ne csökkenjenek 51 százalék alá.

Budapest, 2011. szeptember 8.

______________________

EST MEDIA Nyrt.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419021 Zotya32 Előzmény: #419017

azért az mekkora botrány lenne, ha felfüggesztenék a neo műsorszolgáltatási jogát?!

mondjuk november 18-án? :))

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#419017 zeeh_ Előzmény: #418833

No ezt nem gondoltam volna, hogy ez a trágyadomb cég teljesíti valószínűleg a BUX tagság feltételeit. BÉT-en kívül lenne a helye.

http://www.portfolio.hu/vallalatok/milyen_lesz_a_bux_index_oktobertol.154717-2.html

Neo meg egy hallgathatatlan rádió. Próbáltam többször is, de max. 10 percig bírtam. Szerintem sokan elég sok helyen leírták, hogy mi nem jó benne, többek között az RTL-en "színvonalas" emeltdíjas máűsort vezet(ett?), Valkó Eszter, Balázsy Panna az unalmas családi magazinjával és hát, István Dánieltől is rosszul vagyok. Főleg attól az irtó nyálas műsorvezetési stílustól, amit előad.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#418833 Zotya32 Előzmény: #418715

"748/2011. Az FM1 Zrt. (Neo FM) országos kereskedelmi rádiós médiaszolgáltató díjfizetésre és

bankgarancia teljesítésére vonatkozó haladék iránti kérelme (sürgősséggel tárgyalandó)"

http://www.mediatanacs.hu/jegyzokonyvek/napirend-20110906174157.pdf

és hozzá 1-2 fórumos komment:

http://www.radiosite.hu/forum/viewtopic.php?f=6&t=341

a végén még idén bezár a neo?

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#418715 zeeh_ Előzmény: #418682

Valószínű, túl feltűnően nyomja megint a felfelé dumát.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#418682 Zotya32 Előzmény: #417589

Rice (odaát) újra poziban? 300-ra várja, meg nyereség, stb.

Nem tudom hol él, de a neo "vesztesége" előre eltervezett volt. Ebből is látszik, hogy átjátszották a rádiós frekit egy új érdekkörnek az eco-t felhasználva. Vszínű, (ahogy írta oldrider) hogy B.Cs likvidálása nem is hozott igazából nekik veszteséget, kilopták a rádiókból előre a pénzt :))

kíváncsi lennék, hogy 2-3 év múlva vajon mennyi lesz a nyeresége az FM1 zrt-nek... :)

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#417589 zeeh_ Előzmény: #417587

Kinéz mára egy KV szünet, ha így folytatódik.

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#417587 kerikoma Előzmény: #417141

Nem néz ki jól egyenlőre....

Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

#417141 kosami

"Nyilvánvaló", hogy politikai befolyás alatt született döntés a Sláger Rádió és a Danubius Rádió frekvenciáinak elvételéről - írta kiszivárgott jelentéseiben az USA budapesti nagykövetsége. A WikiLeaks-akták szerint az amerikai diplomaták rendszeresen Bajnai Gordon miniszterelnök szemére hányták a 2009-es rádiótendert, de a kormányfő is a munkájára mért csapásnak tartotta az ügyet. Bajnai azt állította, hogy "nincs hatalma" a politikusok felett, ezért nem tudta megakadályozni a visszaéléseket.

http://www.origo.hu/itthon/20110903-wikileaks-parlamenti-korrupciot-latott-az-usa-a-slager-radio-kisakkozasaban.html

Re: nincs cím

#416712 zeeh_ Előzmény: #416709

Az lesz még majd fincsi, ha hitelezők a tartozások fejében kapott papírokat elkezdik majd szórni...

Ha így folytatja, akkor …

#416708 zeeh_

Ha így folytatja, akkor ebédidő mellé jár gratisként egy KV szünet is. :)

Adogatják a magyar(-bolgár-román) média birodalmat.