Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában
zeeh_ Előzmény: #419118Ezeket a kamumédia közleményeket olvasva már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek kínomban... Kíváncsian várom, hogy a Sziget mikor esik ki a portfólióból, ez csak idő kérdése szvsz.