Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

zeeh_ Előzmény: #418833

No ezt nem gondoltam volna, hogy ez a trágyadomb cég teljesíti valószínűleg a BUX tagság feltételeit. BÉT-en kívül lenne a helye.

http://www.portfolio.hu/vallalatok/milyen_lesz_a_bux_index_oktobertol.154717-2.html

Neo meg egy hallgathatatlan rádió. Próbáltam többször is, de max. 10 percig bírtam. Szerintem sokan elég sok helyen leírták, hogy mi nem jó benne, többek között az RTL-en "színvonalas" emeltdíjas máűsort vezet(ett?), Valkó Eszter, Balázsy Panna az unalmas családi magazinjával és hát, István Dánieltől is rosszul vagyok. Főleg attól az irtó nyálas műsorvezetési stílustól, amit előad.