Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában 2011. szeptember 8. 15:41 Zotya32 Előzmény: #419017 azért az mekkora botrány lenne, ha felfüggesztenék a neo műsorszolgáltatási jogát?! mondjuk november 18-án? :))